Depilacja laserowa

Gładkie nogi, pachy, ramiona, bikini a także pośladki – pozbądź się włosów ze wszystkich kłopotliwych miejsc. Depilacja laserowa charakteryzuje się wyjątkowo wysoką skutecznością w trwałym usunięciu niepożądanego owłosienia.  Wszystko dzięki innowacyjnemu LIGHTSheer® DESIRE -najnowszemu, najszybszemu oraz najmocniejszemu na świecie laserowi diodowemu. Uzyskał on gwarancję bezpieczeństwa poważanego na całym świecie Amerykańskiego Ministerstwa ds. Żywności i Leków. Za pomocą lasera możemy się pozbyć niepożądanego owłosienia z praktycznie wszystkich partii ciała. Skuteczność Light Sheer jest imponująca i po zakończeniu serii (składającej się z od 5 do 8 zabiegów) sięga do 90%.

Mechanizm działania światła laserowego polega na miejscowym podgrzaniu i zniszczeniu części cebulki włosa zabarwionej melaniną. Strumień światła wchłania melaninę, która stymuluje wzrost włosów. Po uszkodzeniu cebulki dochodzi do usunięcia włosa na stałe. Zaletą lasera dostępnego w ofercie naszego salonu są dwie wymienne głowice:

  • mała głowica - o wymiarach 9 mm x 9 mm służy do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc, np. pach,

  • duża głowica - o wymiarach 22 mm x 35 mm służy do depilacji większych partii ciała, znacznie skraca czas wykonywania zabiegu.

Minimalny dyskomfort

Light Sheer posiada specjalny system chłodzenia Chill Tip, który chroni skórę przed poparzeniem oraz zmniejsza uczucie bólu.

Odczuwany w trakcie zabiegu dyskomfort to kwestia indywidualna. Zależy on przede wszystkim od progu bólu danej osoby oraz miejsca poddanego depilacji. Zazwyczaj jednak klientki są przyjemnie zaskoczone i twierdzą, że były przygotowane na gorsze odczucia bólowe.

Najłatwiej usunąć jest ciemne i grube włosy. U posiadaczek jasnych i delikatnych włosów konieczna jest większa liczba zabiegów. W niektórych przypadkach gdy włosy są bardzo jasne lub siwe i delikatne depilacja laserowa może okazać się bezskuteczna. Jednakże nasza specjalistka od depilacji przed przystąpieniem do zabiegu uprzedza o takiej możliwości.

Zalecenia przed zabiegiem

Czytaj dalej

Pielęgnacja po zabiegu

Czytaj dalej

Dla kogo?

Czytaj dalej

Przeciwwskazania

Czytaj dalej

Czas trwania zabiegu

Czytaj dalej

Częstotliwość wykonywania zabiegu

Czytaj dalej

Cennik

Pojedynczy zabieg

Wąsik

100 zł

Skronie

100 zł

Broda

150 zł

Policzki

100 zł

Uszy

100 zł

Kark

100 zł

Szyja

150 zł

Dłonie + przedramiona

200-250 zł

Ramiona

200-250 zł

Pachy

200 zł

Dekolt/tors

200 zł

Linia biała brzucha

50 zł

Plecy

350 zł

Uda + kolana

350 zł

Łydki + stopy

250-300 zł

Bikini podstawowe

250-300 zł

Bikini głębokie

300-350 zł

Pośladki

200 zł

Całe nogi

500 zł