Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego makijażu. Jego największą przewagą jest niewątpliwe trwałość do kilku lat. Możesz zapomnieć na dobre o codziennym malowaniu. Makijaż permanentny pozwala na stworzenie niezwykle trwałych kresek na powiece, brwi o idealnej geometrii, czy podkreślenie koloru ust i nadanie im kształtu. Wszytko to przy jednoczesnym zachowaniu jak najbardziej naturalnego wyglądu.

Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę pigmentów za pomocą cieniutkiej igły. Odbywa się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu nie jest bolesny.

Bardziej wyraziste spojrzenie

Kreski na powiekach doskonale podkreślają oczy i nadają charakter spojrzeniu. Można nimi nie tylko optycznie zagęścić linię rzęs, ale również powiększyć oko. Co więcej kreski na powiekach nie zawsze musza wyglądać tak samo. Ich kształt dobiera się nie tylko do kształtu oka, ale również dostosowuje się je do preferencji klientki. Możemy wykonać cienką linią, dającą jedynie efekt zagęszczenia rzęs albo kreskę dekoracyjną nieco grubszą i wyciągnięta ku górze przy zewnętrznym kąciku oka. Co więcej w naszej ofercie mamy też kreskę dolną oraz kreskę wykonaną techniką ombre – czyli delikatnie rozmytą.

Niezawodność makijażu permanentego

  • trwałość w każdych warunkach,

  • nie wymaga poprawek,

  • nie rozmazuje się,

  • zawsze świetnie się prezentuje,

  • zawsze dopracowany kształt,

  • pozwala zaoszczędzić czas.

Etapy

Czytaj dalej

Zalecenia przed zabiegiem

Czytaj dalej

Pielęgnacja po zabiegu

Czytaj dalej

Dla kogo?

Czytaj dalej

Przeciwwskazania

Czytaj dalej

Czas trwania zabiegu

Czytaj dalej

Częstotliwość wykonywania zabiegu

Czytaj dalej

Cennik

Kreska górna

600 zł

Kreska górna dekoracyjna

800 zł

Kreska dolna

400 zł