Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny wprowadzi twoje ciało w stan wyciszenia i głębokiego relaksu. Wyrówna przepływ energii witalnej, rozluźni napięte mięśnie oraz ułatwi osiągnąć równowagę. Idealny pod koniec intensywnego i długiego dnia. Miła atmosfera w gabinecie, muzyka oraz ciepłe, aromatyczne oleje pomogą się zrelaksować i rozluźnić.

Ten zabieg polecany jest przede wszystkim osobom, które zmagają się z:

 • bezsennością,

 • chronicznym zmęczeniem oraz poczuciem braku energii,

 • długotrwałym stresem,

 • uczuciem napięcia mięśniowego,

 • nerwową nadpobudliwością.

Masaż ten warto powtarzać regularnie.

Masaż antycellulitowy bańką chińską

Masaż bańką chińską polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i tkanek znajdujących się pod nią. Wspomaga ukrwienie, pomaga w rozbijaniu tkanki tłuszczowej oraz przyczynia się do ujędrnienia skóry. Komórki stają się znacznie lepiej odżywione, co jest efektem zwiększenia przepływu substancji odżywczych. Mniejsze stają się też obrzęki, dzięki poprawie krążenia i działania układu limfatycznego. Zabieg warto wykonywać w serii 10 zabiegów, co 3 dni. Potem wystarczą już tylko masaże profilaktyczne – najlepiej jeden raz w tygodniu.

Masaż świecą

Masaż świecą z pewnością przypadnie do gustu wszystkim amatorom olejków do masażu i tej magicznej atmosfery, jaką dają zapalone świece. Do masażu używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników. Masaż ten łączy w sobie zalety masażu relaksacyjnego, aromaterapii i leczenia ciepłem. Masaż ten sprawia, że skóra staje się miękka i aksamitna w dotyku. Przywraca jej jędrność, elastyczność i blask. Doskonale nawilża i regeneruje. Ciepły olejek sprawi, że zapomnisz o stresie i zmęczeniu, a Twoje mięśnie poczują przyjemną ulgę od napięcia.

Mimo, iż efekt zabiegu odczuwalny jest po pierwszym zabiegu, to najwięcej korzyści dla ciała i umysłu, daje regularne powtarzanie takich sesji (raz lub dwa razy w tygodniu).

Masaż antystresowy – rozluźniający mięśnie kręgosłupa, karku i obręczy barkowej

Celem tego masażu jest pozbycie się objawów stresu oraz doprowadzenie organizmu do stanu równowagi. Podczas masaż następuje zmniejszenie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego co w konsekwencji prowadzi do rozluźnienia i odprężenia. Wskazany u osób, które doświadczają  stresu związanego z pracą i życiem codziennym.

Masaż ten wykonywany jest z wykorzystaniem technik, które pozwalają na uzyskanie głębokiego relaksu zarówno dla ciała jak i ducha. Kojąca muzyka oraz nastrój panujący w gabinecie pozwoli zapomnieć o codziennych troskach.

Masaż relaksacyjno-energetyzujący stóp

Masaż stóp jest bardzo przyjemnym zabiegiem. Stopy, zmęczone po cały dniu chodzenia zasługują na chwile ukojenia i relaksu. Szybko poczujesz pozytywne efekty.  Dzięki działaniu na sfery refleksologiczne masaż ten, pobudza do pracy cały organizm, usuwa toksyny z organizmu oraz pozytywnie wpływa na sen. Po tym zabiegu poczujesz, że twoje nogi są lekkie. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności!

Masaż kobiet w ciąży

Masaż ciążowy (prenatalny) to masaż przeznaczony dla przyszłych mam. Zapewnia wszechstronne działanie i wyjątkowy relaks zarówno przyszłej mamie jak i dziecku. Wykonywany jest od początku drugiego trymestru do ok. 36 tygodnia ciąży – w pozycji leżenia na boku (wygodnej i bezpiecznej dla kobiety w ciąży).

Masaż ten doskonale relaksuje, przygotowuje do porodu, zmniejsza dolegliwości ciążowe oraz dba o skórę, której w czasie ciąży potrzebne jest wyjątkowe traktowanie.

Zalety masażu w ciąży

 • zapewnia relaks i dobre samopoczucie mamy i dziecka,

 • zmniejsza napięcie mięśniowe,

 • poprawia krążenie,

 • zapobiega obrzękom kończyn górnych i dolnych,

 • zapobiega i łagodzi dolegliwości bólowych kręgosłupa,

 • stanowi profilaktykę przeciwrozstępową.

Cennik

Masaż relaksacyjny całego ciała (60 min)

150 zł

Masaż antycellulitowy bańką chińską (45 min)

120 zł

Masaż świecą (60 min)

150 zł

Masaż antystresowy -kręgosłup, kark, obręcz barkową (45 min)

120 zł

Masaż relaksacyjno-energetyzujący stóp (45 min)

120 zł

Masaż kobiet w ciąży (60 min)

150 zł