Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka. Znajduje się on głównie w skórze. Do 25 roku życia mamy go pod dostatkiem dlatego młode osoby posiadają gładką i jędrną skórę. Do 40 roku życia tracimy około połowy zapasów kwasu hialuronowego.

Wygładza nawet głębokie zmarszczki

Kwas hialuronowy ma działanie nawilżające i stymulujące. Nawadnia tkanki, dzięki czemu skóra nie jest przesuszona. Stymuluje również nasz organizm do produkcji nowych fibroblastów oraz nasze własne fibroblasty do zwiększonej produkcji kolagenu.  Kwas hialuronowy doskonale wypełnia nawet głębokie zmarszczki. Świetnie sprawdza się również w modelowaniu kształtu nosa, ust, linii żuchwy i twarzy.

Preparat podawany jest bardzo cienką igłą, dzięki czemu klientki nie odczuwają dużych dolegliwości bólowych. Efekty zabiegu widoczne są od razu po zabiegu, a efekt końcowy po kilku dniach.

Ellanse - moc kolagenu

Ellanse to wypełniacz stymulujący wytwarzanie własnego kolagenu typu pierwszego, dzięki czemu zapewnia długotrwałe i naturalne efekty. Usuwa oznaki starzenia, przywraca młody i naturalny wygląd, a także wypełnia i modeluje. Zabieg polecany szczególnie osobom, które maja problem z bardzo głębokimi bruzdami i zmarszczkami. W zależności od typu preparatu efekt utrzymuje się od roku do aż trzech lat.

Cennik

Wypełnianie zmarszczek

od 1200 zł

Korekta owalu twarzy

od 1200 zł

Korekcja kształtu i objętości ust

1200 zł

Odmładzanie dłoni kwasem hialuronowym

700-200 zł

Ellanse

Stymulacja roczna

od 1200 zł

Stymulacja 2 letnia

od 1500 zł

Stymulacja 3 letnia

od 1800 zł