Lifting, henna, botoks, laminacja

Kompleksowy zabieg składający się z liftingu, henny, botoksu oraz laminacji rzęs pozwala na uniesienie i odżywienie rzęs naturalnych oraz nadanie im intensywnie czarnego odcienia. Zabieg jest bezpieczny, bezinwazyjny i bezbolesny. W trakcie jego trwania możesz się  całkowicie zrelaksować.

Lifting

Lifting jest pierwszym z czterech etapów zabiegu, który zadba o Twoje rzęsy. Pozwala na uniesienie rzęs naturalnych. Daje efekt podobny jak po użyciu zalotki, ale utrzymuje się aż do wymiany naturalnej rzęsy, a więc nawet i do 3 miesięcy.

Koloryzacja henną pozwala nadać intensywnie czarny kolor zarówno rzęsom górnym jak i dolnym. Dzięki hennie proszkowej czerń utrzymuje się aż do 4 tygodni.

Botoks

Organic Lash Boost rzęs to bogata w witaminy odżywka bazująca na naturalnych olejkach (jojba, lnicznika siewnego, nasion czarnuszki siewnej ) oraz proteinach jedwabiu. Nie ma w składzie nic wspólnego z botoksem używanym w medycynie estetycznej, jednak ich efekty są w pewnym sensie podobne.

Organic Lash Boost regeneruje i odbudowuje zniszczone włókna włosa. Nadaje im miękkość, odpowiednie nawilżenie i blask. Pomaga zatrzymać pigment wewnątrz włosa, dzięki czemu efekt koloryzacji utrzymuje się dłużej.

·       

Laminacja

Laminacja rzęs jest ostatnim etapem zabiegu. Przeprowadza się ją za pomocą olejku keratynowego, który stanowi połączenie trzech protein: zboża, soji oraz hydrolizowanej keratyny. Ma on za zadanie ochronę, nawilżenie, nabłyszczenie rzęs naturalnych oraz częściową odbudowę utraconych protein.

Etapy

Czytaj dalej

Pielęgnacja po zabiegu

Czytaj dalej

Dla kogo?

Czytaj dalej

Przeciwwskazania

Czytaj dalej

Czas trwania zabiegu

Czytaj dalej

Częstotliwość wykonywania zabiegu

Czytaj dalej

Cennik

Lifting rzęs z henną botoksem i laminacją

150 zł

Pakiet lifting rzęs z henną botoksem i laminacją + laminacja brwi

300 zł