Bezpieczeństwo przede wszystkim

Profesjonalne podejście do zagadnienia opalania to gwarancja zadowolenia i satysfakcji klienta. Nasz personel zawsze dba o czystość solariów i chętnie służy radą przy doborze parametrów opalania, ponieważ zdrowie i bezpieczeństwo są dla nasz priorytetem.

Lampy brązujące

Wszystkie solaria wyposażone są w nowe lampy brązujące firmy Lighttech, wykonane w technologii Bronze Systems. Lampy Premium VHO-R 0.3 cechują się mocą 160W, a ich żywotność sięga 1200 godzin, spełniając przy tym wszystkie normy europejskie.

Dysponujemy 5 solariami:

  • dwa łóżka Ergoline Avantgarde 600 z klimatyzacją,

  • trzy łóżka Ergoline Excellence 800 z klimatyzacją, bryzą i aromą,

  • tuba Alisun Sunvision V400 z klimatyzacją.

Kosmetyki Soleo

Soleo to produkty o wysokiej skuteczności i jakości. Marka Soleo troszczy się o dobrą kondycję skóry kobiet i mężczyzn opalających się w solarium. Oferuje przyspieszacze opalania, bronzery oraz dwa w jednym. Soleo otula pięknymi zapachami, rozpieszcza bogatymi formułami zapewniając doskonałą opaleniznę twarzy, ciała i trudno opalających się nóg.

Bronzery

Bronzery gwarantują satysfakcję z koloru opalenizny, przedłużają jej trwałość oraz nawilżają skórę. Zapewniają luksusową, cudownie regenerującą pielęgnację. Siłą produktu jest mieszanina aż 10 składników wpływających na szybkie pojawienie się upragnionego brązu na skórze.

Składniki

Sposób użycia

  • erytruloza, DHA, beta-karoten, ekstrakt z marchwi i łupiny orzecha włoskiego - przyspieszają powstawanie brązu

  • olej ze słodkich migdałów, olej warzywny, masło Shea, olej abisyński i słonecznikowy - odżywiają i regenerują

Nanieś równomierną warstwę bronzera na całą powierzchnię ciała bezpośrednio przed sesją w solarium. Pamiętaj, że produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. Stosuj każdorazowo przed wizytą w solarium.

Przyspieszacze

Przyspieszacze są świetnym rozwiązaniem dla osób, które dopiero zaczynają się opalać. Efektywnie skracają czas oczekiwania na  opaleniznę. Perfekcyjnie pielęgnują i nawilżają, a także przeciwdziałają skutkom fotostarzenia m.in. za sprawą najbardziej innowacyjnego składnika odmładzającego w kosmetologii ostatnich 25 lat!

Bronzery z przyspieszaczem

W jednym czasie przyspiesza czas powstawania opalenizny oraz wywołuje ekspresowe, złote jej przybrązowienie. Aloes i ekstrakty z trzech rodzajów alg  i hydrolizaty protein warzywnych świetnie troszczą się o optymalny poziom nawilżenia skóry, a wyjątkowy składnik farmaceutyczny – ektoina, chroni komórki skóry przed agresywnym działaniem wysokiej temperatury i promieniowania UV, aby długo pozostała młoda i bez objawów fotostarzenia.

Cennik

Minuta opalania

Ergoline Avantgarde 600

2 zł

tuba Alisun Sunvision

2 zł

Ergoline Excellence 800

2,2 zł

Kosmetyki do opalania

Saszetka bronzer / przyspieszacz / bronzer + przyspieszacz (15ml)

10 zł

Tuba bronzer / przyspieszacz / bronzer + przyspieszacz (200ml)

80 zł