Lipoliza

Lipoliza iniekcyjna to innowacyjna metoda na pozbycie się tłuszczu z wybranej partii ciała. Sprawdza się świetnie w przypadku tzn. opornej tkanki tłuszczowej, czyli w miejscach gdzie nierównomiernie się ona gromadzi, a jej spalanie jest utrudnione w okresie redukcyjnym.

Lipoliza polega na wstrzyknięciu roztworu, który biochemicznie rozpuszcza ściany komórek tłuszczowych. Zabieg może dać efekty porównywalne nawet do liposukcji, przy czym jest on nieinwazyjny i prawie bezbolesny. Dodatkowo w celu zmniejszenia odczuwanego dyskomfortu wykorzystuje się znieczulenie miejscowe.

Rezultaty takie jak: miejscowe zmniejszenie tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji i napięcia skóry są widoczne już po kilku tygodniach!

Dermaheal LL

Dermaheal LL to pobudzający spalanie tkanki tłuszczowej koktajl do mezoterapii o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowy. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Działa detoksykująco i wygładzająco. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.

Składniki

Efekty

 • L- karnityna: odpowiada za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają rozpadowi, ma działanie detoksykacyjne,

 • Fosfatydylocholina: uwodorniona lecytyna,

 • Peptydy Biomimetyczne: Decapeptide-4: wspomaga spalanie i rozbijanie tkanki tłuszczowej, odpowiada za napięcie i wygładzenie skóry, pobudza metabolizm mięśni. 

 • jędrniejsza i bardziej sprężysta skóra,

 • redukcja cellulitu,

 • wygładzona skóra,

 • redukcja tkanki tłuszczowej

Prostrolone Inner-B

Preparat peptydowy do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej poprzez redukcję lipidów w komórkach tłuszczowych. Komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu, w związku z czym, ilość efektów ubocznych jest zminimalizowana. Zabieg jest bardzo skuteczny, a przy tym bezpieczny.

Efekty

Dla kogo

Składniki

 • redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej,

 • napina skórę i czyni ją bardziej jędrną.

Zabieg skutecznie usuwa miejscowe nagromadzenie złogów tłuszczowych z: podbródka, żuchwy, brzucha, przedramion i bryczesów.

 • kwas hialuronowy (0,7%)

 • kompleks 4 peptydów: Nanopeptyd-32, Pentapeptyd-43, Tripeptyd-41, Octapeptyd-11

To nie dieta cud

Należy jednak pamiętać, że lipoliza i zabiegi działające podobnie do niej zalecane są jedynie do usuwania lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Nie jest to metoda na odchudzanie. W przypadku chęci utraty znacznego nadmiaru kilogramów oraz dla zachowania zdrowia niezastąpiona jest zbilansowana dieta oraz wysiłek fizyczny.

Pielęgnacja po zabiegu

Czytaj dalej

Dla kogo?

Czytaj dalej

Przeciwwskazania

Czytaj dalej

Czas trwania zabiegu

Czytaj dalej

Częstotliwość wykonywania zabiegu

Czytaj dalej

Cennik

Lipoliza

Brzuch

800-100 zł

Bryczesy

300-400 zł

Wewnętrzna strona ud

200-300 zł

Podbródek

200 zł

Inne

Dermaheal LL

200-400 zł

Prostrolone Inner-B

800 zł